Kontakt oss

 

Styre & Stell i klubben:

Her melder du deg inn i klubben

Styret:

Navn

Telefon

E-post

Leder Torunn Garder 90 00 40 90 toruas@online.no
Nestleder Trond Risebrobakken 97 02 02 10 risebrobakken@gmail.com
Redaktør Arne Iversen 911 62 212 arneivers45@gmail.com
Kasserer Robert Hallingfoss 922 19 646 robert@oyvindmoen.no
Sekretær Inger-Johanne Lundgren 908 92 902 inger-johanne@injo.no

Styremedl  *1

Styremedl  *2

Håvard Dille

Trond Morten Helgesen

 91 354 666

907 78 436

 havard.dille@no.abb.com

trond.morten.helgesen@rema.no

Varamedlem Veronica veronica.gulbrandsen@gmail.com
Akt. Komité, leder Håvard Dille 913 54 666 havard.dille@no.abb.com
Akt. komité Robert Hallingfoss 922 19 646 robert@oyvindmoen.no
Akt. komité Sverre Ekra 970 78 165 Sverre.Ekra@nittedalsnettet.no
Ronny Sveberg
Seminarkomité, leder   *2 Trond Morten Helgesen 907 78 436 trond.morten.helgesen@rema.no
Seminarkomité Nina Skramstad
Seminarkomité Svein Dufseth
Seminarkomité John Erik Eriksen
Seminarkomité Marcel Jørgensen
 Utnevnes av styret
Red.komité Thomas Andresen 415 19 262 thomas.andresen@stortinget.no
Festkomité leder Veronica Gulbrandsen veronica.gulbrandsen@gmail.com
Festkomité Linda Helene Jolma
Festkomité
Øvrige kontaktpersoner
Pressekontakt presse@hakadalsledehundklubb.no
Valgkomité Robert Hallingfoss
Valgkomité Per Olav Gausereide 481 41 100 perolavg@hotmail.no
Valgkomité Henning Berg
Revisor Jan Erik Bårli 908 815 60 erbaarli@online.no
Revisor Anne Barbro Svihus
Webmaster Thomas Andresen 415 19 262 thomas.andresen@stortinget.no
Løypebas nord Morten Borgen
Løypebas midt Per Olav Gausereide 481 41 100 perolavg@hotmail.no
Løypebas sør Snorre Næss 911 16 320 snorre@hundekjoring.no

Adresse: Postboks 60, 1488 HAKADAL

E-post : post at hakadalsledehundklubb.no

Organisasjons nummer: 993 502 049

Bankkonto: 2030 20 40 754

IBAN: NO2820302040754 Swift/BIC: SPTRNO22

Alle fakturaer sendes til kasserer at hakadalsledehundklubb.no

Klubbens side på Facebook

Hakasleppet på Facebook

Frivillige til Hakasleppet på Facebook

Youtube